Radetex

Firma Radetex působí na trhu od roku 1993.

Už v této době jsme se zabývali výrobou čepic, stěžejním programem byla ovšem výroba dětské konfekce. Firma vždy stála na špici mezi českými výrobci a naše zboží patřilo k nejvyhledávanějším. Bohužel díky hospodářské politice státu a uvolnění levných dovozů do republiky jsme neustáli boj o zákazníka, který by rád preferoval kvalitní české zboží, ale ne tak jeho cenu. Z tohoto, ale i z jiných osobních důvodů, šla firma do útlumu. V roce 2007 potom přišlo oživení a výrobní program je od této doby výhradně zaměřen na čepice. Během dvou let jsme se opět dostali na špici .Jsme maximálně kreativní a baví nás experimentovat. Naše kolekce a designy jsou odvážné, originální a pro někoho možná až šílené, prostě jsme 100% cool. V současné době jsme hodně kopírováni a to i v zahraničí proto si své autorské kolekce chráníme.

Poptávka po našem zboží převyšuje naše výrobní možnosti, proto se nezabýváme ani internetovým ani maloobchodním prodejem. V současné době jsme přesunuli firmu do větších prostor, kde bude reálné do budoucna navýšit výrobní kapacitu a dále rozvíjet naše obchodní záměry.

Pro konečného spotřebitele jsou naše čepice RDX k dostání u našich obchodních partnerů v maloobchodní síti, soukromých internetových obchodech nebo na prodejních výstavách, kterých se pravidelně zúčastňujeme.

Sortiment: Čepice RDX se vyrábějí ve velikosti 00, určené pro od čerstvě narozená miminka až po dospělácký rozměr 58. Stěžejní část sortimentu tvoří čepice pro předškolní a mladší školní děti.

 

Přejít k sortimentu Radetex.