Wow

Již odjakživa měl pan Nadim Ednan-Laperouse slabost pro hračky. Ve svých 25-ti letech, krátce po absolvování průmyslovém designu, založil svou vlastní společnost. Jeho přímý přístup mu brzy pomohl získat zakázky v oblasti projektování hraček pro velké mezinárodní hračkářské společnosti a tolik práce jej přivedlo na způsob jak rozšířit své působení. Nadim přijal tým talentovaných designérů.

Život šel dál, ale Nadim měl vždycky jasné poslání hned od začátku - skvělý design kvalitních hraček s reálnou dlouhotrvající herní hodnotou, které nejsou závislé na bateriích. Neexistovaly by zde žádné finanční škrty ve prospěch masivních reklamních rozpočtů.

Pouze skvělý design, bezpečnost a dlouhá životnost hraček by naplnily Nadimův slib a vizi.

Nadim poprvé představil hračky WOW v roce 1997 na veletrhu hraček v Londýně mezi všemi mezinárodními obry v oblasti hraček. Silný a chytrý design hraček WOW brzy upoutal pozornost několika vlivných britských obchodníků. Od té doby se značka WOW rozšířila a rozrostla a je k dostání ve více než 900 maloobchodních prodejnách v Británii a 40 zemích po celém světě.

Udržováním dobrého designu značka WOW pokračuje a bude pokračovat ve výrobě hraček, které děti milují.

Přejít k sortimentu WOW.