Easy Walker

Zajímá Vás, kdo první začal vyrábět tříkolové kočárky? Odpověď na tuto otázku je: Easywalker a to již v roce 1989. Aktuálně tato firma působí ve dvaceti sedmi zemích v EU a v celém světě.

Zásadou firmy Easywalker je jednoduchost. Protože je hlavně výrobcem kočárků pro dvojčata, je nutno vyvíjet konstrukce, které budou jednoduché, lehké, skladné a zároveň hodně vydrží. Duowalker - jejich kočárek pro dvojčata je aktuálně nejprodávanější kočárek pro dvojčata v EU. V celosvětových číslech dominuje na prvních pozicích.

Skutečnost, že Easywalker prodá nejvíce kočárků pro dvojčata znamená jednu věc. Jejich kočárky pro jedno dítě jsou postaveny ve velké míře z těch samých dílů, vydrží tedy mnohem větší nároky, než-li porovnatelné kočárky od jiných značek. Firma Easywalker, působí na českém trhu od roku 2007. Jedná se tedy již o skutečně ozkoušené a kočárky jak pro jedno dítě, tak pro dvojčata. Easywalker má v nabídce celkem tří typy kočárků, z toho dva pro jedno dítě a jeden pro dvojčata. Terénní trojka Sky navíc získala prestižní umístění v holandském muzeu designu v Amsterdamu. Čtyřkolka Qtro byla nominována na cenu veletrhů "Kind ung jugend" v Německu. S dvojčatovým Duowalkerem v ČR jezdí již více jak tisícovka spokojených zákazníků. Zeptejte se jich.

Přejít k sortimentu Easy Walker zde.