Pali

Italská firma Pali vytváří exkluzivní kolekce nábytku, vynikající kvalitu a bezpečí v pravém a originálním italském designu. Pali vyrábí nábytek v regionu Friuli (severo-východní Itálie) od roku 1919. Za tolik let v této oblasti získali výrobci spoustu zkušeností, znalostí a know-how. V průběhu let se jejich aktivity rozšířily do Severní Ameriky a rozšířili své portfolio produktů. Rostoucí výběr stylů a povrchových úprav umožňuje uspokojit širokou škálu chutí rodičů a dětí.

Čtyři generace rodiny vyrábí nábytek již 100 let a to vše v ruční dílně. Pali se stala lídrem v oblasti dětského nábytku, jsou známí svými inovativními schopnostmi, originalitou a pozitivní a dynamickou vizí do budoucnosti mít stále vůli, odhodlání, ochotu se učit a zlepšovat svoje služby.

I když se od začátku výroby změnily všechny výrobní metody, jedna věc pro PALI zůstává: touha po dobře vyrobeném produktu. Nábytek italských řemeslníků je výsledkem čtyř generací tvrdé práce a tradice. Každý kus je vytvořen s maximální pozornosti a oddanosti, jakoby to byl první výrobek v  rodinném podniku v roce 1919.

Produkty: postýlky (převoditelné z postýlky na spaní pro batole až plné velikosti postele pro větší dítě), dvojité komody, zásuvkové komody, přebalovací pulty, noční stolky, knihovny, skříně, povlečení, nebo doplňkové zboží jako např. lampičky, obrázky na zeď, atd. 

Pali chápe, co děti potřebují, je to pocit bezpečí a pohodlí, rodiče zase potřebují mít jistotu, že dítě je v bezpečí. Vydělávat peníze je těžké, proto Pali vyrábí špičkový produkt, který se stává celoživotní investicí pro dítě. 

Přejít k sortimentu Pali.