iCANDY

KOČÁRKY SI JE MOŽNÉ OSOBNĚ PROHLÉDNOUT NA NAŠI KAMENNÉ PRODEJNĚ

FUNBABY V BRNĚ A V OSTRAVĚ.

iCandy lahůdka mezi kočárky. Britská značka iCandy přináší na český trh osvěžení v podobě originálně řešených kočárků, které kromě výjimečného designu vynikají funkčností a nekonečnou variabilitou použití.

Jablko, Hruška, Broskev, Třešeň – není náhoda, že jednotlivé řady kočárků z kolekce iCandy dostaly své názvy podle druhů ovoce. Jsou totiž stejně lákavé, barevné a lahodící všem smyslům. Se značkou iCandy maminky získají nejen jedinečný look, ale také příležitost „poskládat si“ kočárek doslova na míru. Ke kočárkům jsou na výběr stylové korbičky, jejichž součástí jsou i podložky s výplní. S pomocí adaptérů lze snadno připevnit dětské autosedačky (obojí se prodává zvlášť). A věděli jste, že kočárky iCandy rostou s vaší rodinou? Z „vozítka“ určeného původně pro jedno dítě jednoduše vytvoříte luxusní kočárek pro dva sourozence! A pokud čekáte do rodiny dvojnásobný přírůstek, potěší vás v nabídce iCandy i kočárek pro dvojčata.

Kočárek Cherry
Kočárek Cherry je extra lehký a všestranný. Kočárek z této řady je k dostání ve výběru čtyř šik barev - morušové, borůvkové, lékořicové a cukrovinkové. Dětská autosedačka se dá snadno připojit použitím adaptérů na dětskou autosedačku (oboje se prodává zvlášť).
Přizpůsobivost sedaček po a proti směru jízdy má tolik skvělých výhod a dává vám možnost volby a všestrannosti. Díky super lehkému podvozku, jednoduchému skládání a schopnosti samostatně stát při složení je Cherry ideální volba pro rodiče s dnešním hektickým životním stylem.
Stylová korbička iCandy cherry je vhodná od narození, protože nabízí pozici ležení na plocho, kterou vaše dítě potřebuje a je k dostání v celku s podložkou s vycpávkou a omyvatelným obalem.

Kočárek Apple
Stylový vícevarianotvý systém iCandy Apple je k dostání jako kočárek se čtyřmi kolečky nebo jako sporťák do terénu se třemi kolečky. Pokud nicméně chcete využít všestrannost a svobodu obou možností, lze kolečko na sporťák zakoupit jako doplněk ke kočárku. Pro vaše novorozeně mají jak kočárek, tak sporťák možnost přidání unikátních korbiček iCandy Apple a abyste si usnadnili život, stačí přidat dětskou autosedačku (prodává se zvlášť) pro celkové, dokonalé, stylové cestovní řešení.

Kočárek Pear
Ať již čekáte dvojčata nebo vaše druhé dítě, iCandy Pear nabízí vrchol všestrannosti. Přidáním unikátního konvertoru se z iCandy pear stává jedinečný, stylový modulový cestovní systém, který nabízí přes dvacet praktických kombinací buď pro dvojčata nebo pro novorozence a starší dítě. K dostání ve stylové černé, můžete si přidat barvu přidáním luxusního flísového fusaku, flísové vložky do sedačky nebo barevného balení flavour.

Kočárek Peach
Získejte ten nejžhavější look se svým mnohostranným systémem iCandy Peach. Moderní elegantní křivky v kombinaci se senzačními látkami a jednoduchým designem.
K dostání ve třech krásných barvách: hrachorové, černohnědé a rajčatové. Peach nabízí veškerou funkčnost, kterou potřebujete, od možnosti složit kočárek jednou rukou po možnost přeměnit kočárek na kočárek pro dva - toto vylepšení lze provést jednoduše přidáním konvertoru peach blossom. Skvělá investice, kdy od počátku víte, že váš kočárek může růst spolu s vaší rodinou!

iCandy Peach blossom a twin nabízí rodičům pozoruhodnou přizpůsobivost, když dojde na přepravu dvou dětí. Stále si udržuje moderní elegantní křivky v kombinaci se senzačními látkami a jednoduchým designem, tento revoluční kočárek se postará o všechno. Blossom je pro rodiče, kteří mají batole a novorozeně a twin je pro dvojčátka... Dokonce můžete využít možnosti vylepšení vašeho kočárku iCandy peach z kočárku pro jednoho do kočárku pro dva s tím, že ušetříte náklady na celý nový výrobek pro dva.

Všechny kočárky je možné objednat a zakoupit na prodejnách FunBaby v Ostravě a v Brně. Internetově je toto zboží neprodejné.

Přejít k sortimentu iCANDY.