Dowman

O NÁS

DOWMAN IMPORTS LTD byla založena v roce 1988 a dodává vysoce kvalitní  plyšové hračky se zoo motivy. Našim cílem je navrhovat a vytvářet plyšové hračky použitím nejnovějších technik a materiálu a konstantně rozvíjet nové metody výroby pro zlepšení poptávky naších produktů za skvělou cenu.

 

Vybudovali jsme si reputaci s našimi zákazníky pro rozsáhlý výběr zvířat které nabízíme, v rozmezí od široce známých druhů po více nejasné zvířata z přírody naší země. Vždy jsme se pokoušeli zvýšit publicitu méně známých a někdy i ohrožených druhů. Také jsme spolupracovali na designu s několika zoo a dodávali konkrétní druhy zvířat pro podporu jejich vlastních konzervativních programů.

 

DODÁNÍ A SERVIS

Snažíme se vždy udržet veškerý sortiment na skladě, i přesto, že to není vždy možné, ale snažíme se splnit alespoň 95% z našich objednávek do 48 hodin. Věříme, že naši zákazníci oceňují rychlou odezvu na jejich potřeby a náš přátelský personál dělá vše možné aby kvalitně uspokojil veškeré požadavky. Naši zákazníci také oceňují naši návratnost, která je menší než 0,04%.

 

BEZPEČNOST

ALL DOWMAN SOFT TOUCH plyšové hračky jsou ručně vyrobené za použití té nejlepší kvality, nové materiály odpovídají Evropským standardům EN71 BS5665.

 

DOWMAN IMPORTS LTD A SHANGHAI JIN WEI GIFTS CO LTD.

Věříme, že Downman import je unikátní mezi výrobou plyšových hraček a nejen mezi obchodem přímo na dálném východě bez zásahu agentů, ale od nedávna pro rozvoj čínských výrobních společností a zhotovení nově výrobních ploch v Šanghaji.

 

Nová plocha je situovaná v Xin Zhuang průmyslovém centru, která je nově rozvíjející se oblast na západě města pryč od čínské vlády pro tento typ podnikání.

 

Kanceláře uvnitř areálu továrny zahrnuje designové oddělení, vzorkové oddělení a tři velké výstavní skříně, s nedávno vybudovanou zákaznickou oblastí a restaurací. Přirozeně naši zákazníci jsou vítáni navštívit tyto objekty při první návštěvě.