Baby Direkt s.r.o. - 20 let na trhu

Provozovatel maloobchodních prodejen Funbaby a internetového obchodu Funbaby.cz je firma Baby Direkt s.r.o., společnost 20 letou tradicí v oboru velkoobchodu s dětským a kojeneckým sortimentem. 

Naší vizí je neustále obnovovat a obměňovat své zboží tak, abychom nabízeli vždy čerstvý, svěží a moderní sortiment. Proto se výrobkové řady obměňují i několikrát v roce, a proto také stále přicházíme s novými výrobky.

Díky rychlé reakci nabízíme, jako výhradní dovozci, bez prodlení aktuální novinky významných výrobců jako CAM, NEONATO, ZOPA, SMART TRIKE, PLAYGRO, JOLLY RIDE, THERMOBABY, INJUSA, OKIEDOG, OKT, ALTABEBE, OFRAT, MERRI TOTS, DELTA DIFFUSION, KORBELL, VADOBAG. V sortimentu zboží najdete také značky RÖMER, BRITAX, G-MINI, COCCODRILLO, EMITEX, CASUALPLAY, BRIO, CONCORD, BENBAT, PUPPOLINA, PALI a další...

V rámci maximálního pohodlí zákazníků jsmev roce 2011jako novinku zprovoznili 2 kamenné prodejny s názvem FunBaby a e-shop www.funbaby.cz.

Prodejny FunBaby jsou moderně vybavené prostory s nabídkou veškerého zboží v sortimentu, zkušeným a ochotným personálem s rozsáhlými službami, které splní přání a potřeby každého zákazníka.

 

Logo Funbaby